KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522071
nr 1252 2071
Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, porträtt, olja på duk, 56x48 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:46:13
10.500 kr
10.500 kr
10.500 kr (Budbetjänt)
11.000 kr
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska